Šnekové elektroprevodovky

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Šnekové elektroprevodovky WGM

Šnekové elektroprevodovky sú najpoužívanejším a zároveň najlacnejším typom prevodoviek v priemysle. Používajú sa pri rôznych aplikáciách – často ide o rôzne jednoúčelové zariadenia, dopravníky, automatické kotly a pod.

Prevodovky do veľkosti WGM090 sú vyrábané zo zliatiny hliníka a skrine väčších prevodoviek (WGM110-150) sa vyrábajú z liatiny.

V ponuke máme aj ďalšie príslušenstvo, ktoré k WGM prevodovkám odporúčame: bočné upínacie príruby, ramená reakcie, kity výstupných hriadeľov atď.

Všetky šnekové prevodovky sa dodávajú aj mazacou náplňou. Menšie prevodovky používajú syntetický olej a prevodovky WGM110 a väčšie olej minerálny.
 

Prečo nakúpiť od nás?

V prvom rade ide o expresné doručenie prevodovky. Vďaka držaniu všetkých typov a veľkostí prevodoviek skladom, je termín doručenia vášho zariadenia väčšinou hneď nasledujúci pracovný deň. V prípade záujmu vám vieme prevodovku dodať spolu s elektromotorom, podľa vami želanej montážnej pozície.

Ďalšími dôvodmi prečo u nás nakúpiť je taktiež výborný pomer ceny ku kvalite výrobku, vynikajúci servis, technická podpora, 3D modely zariadení a rozmerové listy.