Vibračné motory

 • Vibračné motory 2-pólové, 50Hz, 3000 ot.

  Vibračné motory 2-pólové, 50Hz, 3000 ot. (10)

  Vibračné motory 2-pólové skladom za najlepšie ceny (3000 otáčok)

  Vibračné motory série VEV so širokým rozsahom odstredivých síl sú vhodné pre rôzne aplikácie ako je napríklad vyprázdňovanie síl či násypiek. Pokryjú ale všetky aplikácie na vibračných zariadeniach. Tieto motory vibrujú vďaka excentrickým závažiam namontovaným na oboch koncoch hriadeľa. Vďaka pevnej konštrukcii z liatiny ponúkajú stabilný a spoľahlivý výkon bez akýchkoľvek problémov. Všetky vibračné elektromotory rady VEV držíme skladom a naši skladoví pracovníci spravia všetko preto aby odovzdali váš nový vibromotor kuriérovi v čo najkratšom čase. Vďaka nim vieme často doručovať tovar už do 24 hodín od zadania objednávky.

  Prečo si vybrať vibračný motor od nás?

  - široký rozsah odstredivých síl (od 20-26000kg) - kvalitné spracovanie a materiály - najlepší pomer kvality a ceny na trhu - odosielame ihneď (doručujeme často už do 24 hodín) - množstvo použití v praxi

  Ako vybrať ten správny vibromotor?

  Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného vibračného elektromotora pre vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Naši technici vám s ochotou poradia a vysvetlia všetko čo potrebujete vedieť o prevádzke vibračného motora. Kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontakty. Tešíme sa na spoluprácu.
 • Vibračné motory 4-pólové, 50Hz, 1500 ot.

  Vibračné motory 4-pólové, 50Hz, 1500 ot. (10)

  Vibračné motory 4-pólové skladom za výhodné ceny (1500 otáčok)

  Vibračné motory rady VEV držíme skladom pripravené na odoslanie k zákazníkom. Ide o kvalitne spracované, moderné vibračné elektromotory určené pre kvantum aplikácií na vibračných zariadeniach. Rozsah odstredivých síl motorov rady VEV je od 20 kg až do 26 000 kg. Vďaka tomu pokryjú skutočne široké spektrum aplikácií, od tých jednoduchších až po tie náročnejšie. Využívajú sa v ťažkom priemysle, v potravinárstve či energetike.

  Prečo si vybrať vibračné elektromotory - vibromotory VEV?

  - skvelý pomer ceny a kvality - pevná konštrukcia z liatiny - široký rozsah odstredivých síl - množstvo aplikácií - vyrobené v EÚ

  Poradenstvo s výberom vibračného motora

  Našim klientom poskytujeme bezplatné poradenstvo ohľadom výberu vhodného motora. Či potrebujete poradiť alebo máte len doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontakty. Tešíme sa na vaše správy a telefonáty.

vibromotory

Vibračné motory skladom, predaj, eshop, cenník

Vibromotory série VEV sa skladajú z elektromotora uloženého v pevnom a dlhotrvácnom puzdre z liatiny so závažiami namontovanými na oboch koncoch hriadeľa.

Vibračný motor VEV – funkcie

Široké spektrum využitia motorov série VEV z nich robí skutočne všestranného pomocníka. Dajú sa použiť na zlepšenie toku, na silá či násypky na zlepšenie vypúšťania, či na rôznych vibračných strojoch pre mnoho účelov. Napríklad na preosievanie, triedenie, zhutňovanie či dopravu. Nájdu uplatnenie v mnohých priemyselných odvetviach. Princíp fungovania vibračného motora je vskutku jednoduchý. Po jeho zapnutí sa pomocou rotácie excentrických závaží generuje sínusoidná odstredivá sila. Vďaka jednému VEV motoru namontovanému na vibračnom stroji sa zabezpečí rotačná sila, ktorá strojom pohybuje kruhovo. Ak je potrebný lineárny pohyb stroja, je potrebné paralelne namontovať dva vibromotory, ktoré sa budú otáčať oproti sebe. Pre niektoré aplikácie je potrebný rotačný, pre iné lineárny pohyb.

Medzi základné výhody motora patrí

– Viaceré napätia zodpovedajú elektrickým špecifikáciám na celom svete
– Rozsah odstredivých síl je skutočne široký, vďaka tomu pokrýva všetky možné aplikácie

Motory VEV – certifikáty

Vibračné elektromotory VEV majú nasledovné certifikáty:
– ATEX Ex II2 D a ETL, Trieda II, Divízia 2

Ponuka vibračných motorov je široká

– 2, 4, 6, 8 pólov – štandardné trojfázové motory
– 2 póly – jednofázové elektromotory
– K dispozícii sú aj jednosmerné vibračné motory

Vibračný elektromotor VEV – vlastnosti

– Odstredivá sila: 20 kg až 26 000 kg
– Dlhotrvácne ložiská extra kvality
– Robustný rám navrhnutý podľa FMEA
– Vákuovo impregnované vinutia s izolačnými materiálmi (trieda F)

Dodatočné príslušenstvo pre vibromotory VEV

– Od veľkosti 60 je štandard PTC (na požiadanie je k dispozícii aj pre menšie rozmery)
– Od veľkosti 60 dodávame na požiadanie kryty z nehrdzavejúcej ocele
– Od veľkosti 60 dodávame na požiadanie rozdelené kryty pre rýchle nastavenie hmotnosti

Vibracny motor

Všetky vibračné motory máme skladom za výhodné ceny. Konkrétne ceny (cenník) nájdete pri jednotlivých výkonových typoch. Môžete si ich taktiež hneď objednať v našom online eshope. Motory expedujeme ihneď a často ich doručujeme už do 24 hodín od zadania objednávky.

vibromotor predaj eshop

vibromotor skladom predaj

vibračný motor predaj skladom

vibračný motor elektromotor