Elektroprevodovky a prevodové motory

 • Šnekové elektroprevodovky

  Šnekové elektroprevodovky (9)

  Šnekové elektroprevodovky WGM

  Šnekové elektroprevodovky sú najpoužívanejším a zároveň najlacnejším typom prevodoviek v priemysle. Používajú sa pri rôznych aplikáciách - často ide o rôzne jednoúčelové zariadenia, dopravníky, automatické kotly a pod. Prevodovky do veľkosti WGM090 sú vyrábané zo zliatiny hliníka a skrine väčších prevodoviek (WGM110-150) sa vyrábajú z liatiny. V ponuke máme aj ďalšie príslušenstvo, ktoré k WGM prevodovkám odporúčame: bočné upínacie príruby, ramená reakcie, kity výstupných hriadeľov atď. Všetky šnekové prevodovky sa dodávajú aj mazacou náplňou. Menšie prevodovky používajú syntetický olej a prevodovky WGM110 a väčšie olej minerálny.  

  Prečo nakúpiť od nás?

  V prvom rade ide o expresné doručenie prevodovky. Vďaka držaniu všetkých typov a veľkostí prevodoviek skladom, je termín doručenia vášho zariadenia väčšinou hneď nasledujúci pracovný deň. V prípade záujmu vám vieme prevodovku dodať spolu s elektromotorom, podľa vami želanej montážnej pozície. Ďalšími dôvodmi prečo u nás nakúpiť je taktiež výborný pomer ceny ku kvalite výrobku, vynikajúci servis, technická podpora, 3D modely zariadení a rozmerové listy.
 • Čelné elektroprevodovky

  Čelné elektroprevodovky (4)

  Čelné elektroprevodovky

  Čelné elektroprevodovky (alebo aj kuželočelné) sa radia medzi veľmi variabilné a moderné riešenie uhlových prevodov. Najväčšou výhodou čelných prevodov je ich vysoká účinnosť, čo je aj dôvodom prečo začínajú byť šnekové prevodovky týmito prevodovkami nahrádzané (nízka účinnosť je u šnekových prevodoviek všeobecným problémom). Ich vysoká účinnosť a dlhá životnosť umožňuje ušetriť viac energie, takže majú aj rýchlejšiu ekonomickú návratnosť.  

  Zloženie čelnej prevodovky

  Zostavu kuželočelnej prevodovky tvoria ozubené kolesá v mieste pretnutia oboch hriadeľov. Platí, že čelné plochy skosenia ozubených kolies majú tvar kužeľa. Tieto prevody sa zväčša montujú na hriadele, vzdialené od seba 90 stupňov (je však možné ich vyrobiť, aby fungovali aj v iných uhloch).  

  Typy prevodoviek v našej ponuke

  Čelné prevodovky Šnekové prevodovky  

  Výhody & nevýhody čelných elektroprevodoviek

  Výhody
  • -dlhá trvácnosť produktu
  • -vysoký krútiaci moment
  • -vysoká účinnosť
  • -presnosť
  Nevýhody
  • -vyššia cena
 • Elektroprevodovky - (typ iné)

  Elektroprevodovky - (typ iné) (3)

  Elektroprevodovka, elektroprevodovky skladom

  Elektroprevodovky rôznych typov máme nonstop na sklade. Náš sortiment prevodoviek je skutočne široký. Ponúkame elektroprevodovky pre všetky aplikácie a použitia za najlepšie ceny na trhu. Konkrétne v tejto kategórii nájdete tieto možnosti: - Elektroprevodovky (šnekové a čelné) - Malé prevodovky (pre mlynčeky na mäso, pre grily a kotly a čelné medziprevodovky) - Násuvné elektroprevodovky

  S výberom vhodnej prevodovky vám poradíme

  Naše obchodné oddelenie je tu pre vás neustále k dispozícii. Či už máte základné otázky o prevodovkách alebo zložitejšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Taktiež vám pomôžeme s výberom vhodnej prevodovky pre vaše potreby. Poradenstvo máte samozrejme grátis. Rovnako si môžete vyžiadať cenovú ponuku na mieru. Kontaktné údaje na naše obchodné oddelenie nájdete v hlavičke nášho webu alebo v sekcii Kontakty. Tešíme sa na vaše správy a telefonáty.
 • Čelné medziprevodovky

  Čelné medziprevodovky (4)

  Čelné medziprevodovky skladom

  Čelné medziprevodovky máme neustále skladom. Slúžia pre redukciu otáčok elektromotora, keď štandardná šneková prevodovka nepostačuje. V ponuke máme viacero prevedení pre rôzne veľkosti prevodoviek. V bližšom popise konkrétnych prevedení nájdete okrem iného aj: - všetky dostupné prevedenia medziprevodoviek - výkonové parametre medziprevodoviek - schémy zapojenia - montážne polohy - rozmerové výkresy medziprevodoviek - kompletné dátové listy pre každý typ medziprevodovky

  Čelné medziprevodovky za výhodné ceny

  Čelné medziprevodovky ponúkame za výhodné ceny. Vďaka neustálemu naskladneniu vám vieme zároveň poskytnúť expresne rýchle doručenie. V prípade, že potrebujete poradiť s výberom medziprevodovky a odporučiť to najlepšie a najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať. Naši obchodníci vám s ochotou odpovedia na vaše otázky a vysvetlia všetko, čo potrebujete o medziprevodovkách vedieť. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom. Tieto kontaktné údaje nájdete v hlavičke nášho webu, prípadne v sekcii Kontakty v hornom menu. Tešíme sa na vaše dopyty.
 • Elektroprevodovky SEW

  Elektroprevodovky SEW (10)

  Prevodovky SEW EURODRIVE

  Prevodovky SEW-EURODRIVE ponúkajú zákazníkom veľmi flexibilné využitie. Či už sa jedná o štandardné priemyselné aplikácie alebo iné špeciálne riešenie. Správne konštrukčné veľkosti, výkony, krútiace momenty, prevodové pomery, dizajn. To všetko prispôsobené vašim požiadavkám a oblasti používania zariadenia.  

  Portfólio produktov

  Spoločnosť VYBO Electric vám vďaka pestrému portfóliu produktov a veľkému rozsahu konštrukčných veľkostí ponúka množstvo vysokokvalitných nemeckých prevodoviek a elektromotorov SEW EURODRIVE. Ponuka zahŕňa rôzne zariadenia počnúc šnekovými a čelnými prevodovkami, cez ploché mimoúrovňové a kužeľočelné prevodovky až po prevodové motory a pohony pre rôzne priemyselné technológie. Vďaka mnohým zostavám motorov a ďalším rôznym komponentom je možné vytvoriť obrovské množstvo kombinácií. To zaručuje, že zákazník s istotou nájde motor s prevodovkou pre takmer všetky aplikácie dokonale prispôsobený všetkým požiadavkám.

Elektroprevodovky VYBO GEARS

V našom portfóliu ponúkame následné typy elektro prevodoviek. Elektroprevodovky VYBO Gears ,kde figuruje veľmi vysoká kvalita a rýchla doba dodania. Rada elektroprevodoviek VYBO Gears sú produkty spoločnosti VYBO Electric. Portfólie týchto prevodoviek je široké. Počnúc šnekovou prevodovkou až po zložité gigantické prevodovkové súkolesia.

Elektroprevodovka VYBO GEARS je produkt VYBO Electric

Základným rozdelením sa delia tieto elektro-prevodovky (elektro-prevodovka je elektromotor s prevodovkou,je to slangový výraz) takto:

 • – planétové elektroprevodovky
 • – elektroprevodovky s paralelným hriadeľom
 • – šnekové elektroprevodovky
 • – čelné elektroprevodovky
 • – priemyselné elektroprevodovky

Ďalším sortimentom ktorý ponúkame sú elektromotor s prevodovkou SEW EURODRIVE. SEW EURODRIVE JE nemecký gigant pre výrobu prevodoviek s elektromotormi a spolupracuje a podporuje predaj prevodviek spoločnosti VYBO Electric v úzkej spolupráci. SEW EURODRIVE dokáže vyrobiť pre VYBO Electric akúkoľvek veľkú elektroprevodovku. Portfólio pre elektromotor s prevodovkou je u SEW naozaj v maximálnom rozsahu. V prípade špeciálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

elektroprevodovky vybo

elektroprevodovka vybo

elektroprevodovka vybo