Pohony pre mlynčeky na mäso

 • Elektromotor s prevodovkou komplet 230V

  Elektromotor s prevodovkou komplet 230V (6)

  Komplety pre mlynčeky na mäso - elektromotor s prevodovkou na 230V

  Na sklade neustále držíme komplety pre mlynčeky na mäso vo všetkých prevedeniach. Skladajú sa z elektromotora a prevodovky. Voliteľné príslušenstvo zahŕňa výstupný hriadeľ či frekvenčný menič. Pri výbere vhodného kompletu pre mlynček na mäso je dôležité vybrať si z týchto možností: - napájanie 230V alebo 400V - výkon elektromotora 0.55kW, 0.75kW alebo 1.1kW - typ výstupu - bočný(šneková prevodovka) alebo čelný(čelná prevodovka) - výstupný hriadeľ či frekvenčný menič

  Elektromotor s prevodovkou vám zmontujeme ZADARMO

  Montáž elektromotora s prevodovkou máte u nás grátis. Okrem toho vám preplatíme takmer polovicu z ceny dopravy. Vďaka veľkému skladu a rýchlym pracovníkom sme schopní doručovať tovar zákazníkom často už do 24 hodín od zadania objednávky. Navyše vám ochotne poradíme s výberom vhodného kompletu pre vaše potreby. Stačí nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. Všetky kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontakty vo vrchnej lište nášho eshopu. Tešíme sa na všetky vaše správy a telefonáty a na spoluprácu práve s vami.
 • Elektromotor s prevodovkou komplet 400V

  Elektromotor s prevodovkou komplet 400V (7)

  Elektromotor s prevodovkou pre mlynček na mäso - komplet na 400V - skladom za najlepšie ceny

  Komplety pre mlynčeky na mäso na 400V máme neustále skladom. Veľkým bonusom je, že vám elektromotor s prevodovkou zmontujeme úplne zadarmo. Na vás tak ostáva len správny výber kompletu, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Na výber máte napájanie 230V či 400V. Taktiež si môžete vybrať bočný výstup so šnekovou prevodovkou alebo čelný výstup s čelnou prevodovkou. Čo sa týka sily elektromotora, na výber je výkon 0,55kW, vyšší 0,75kW a najvyšší 1,1kW.

  Elektromotor s prevodovkou - poradenstvo s výberom

  S výberom vhodného kompletu elektromotora a prevodovky vám ochotne poradíme. Všetky komplety sú rozdelené do prehľadných kategórií aby ste sa v nich ľahko orientovali a jednoducho si vedeli vybrať to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Navyše sme pre vás zriadili telefonickú linku podpory, kam môžete kedykoľvek zavolať a informovať sa o všetkých detailoch, ktoré potrebujete k výberu vhodného kompletu. Ak vám nevyhovuje telefonický kontakt, môžete nám zanechať emailovú správu. Náš tím sa s vami v čo najkratšom čase spojí a ochotne zodpovie vaše otázky.

  Prečo si vybrať komplet od nás?

  - montáž kompletu ZADARMO - takmer polovicu poštovného preplatíme za vás - doručenie už do 24 hodín - najlepšie ceny na trhu - tisícky spokojných zákazníkov

Elektromotor s prevodovkou pre mlynčeky na mäso

V našej ponuke máme viacero pripravených kompletov elektromotorov a prevodoviek pre mlynčeky na mäso. Vybrať si môžete z nasledovných možností:
– bočný alebo čelný výstup (teda šneková alebo čelná prevodovka)
– napájanie 230V alebo 400V
– výkon elektromotora 0.55kW, 0.75kW alebo 1.1kW
– voliteľné príslušenstvo ako výstupný hriadeľ či frekvenčný menič
– a montáž elektromotora a prevodovky máte ZADARMO

Komplety pre mlynčeky na mäso za najlepšie ceny

Všetky naše komplety pre mlynčeky na mäso máme neustále skladom za najlepšie ceny na trhu. Okrem výhodnej ceny, montáže zadarmo a rýchleho doručenia vám ešte preplatíme takmer polovicu z ceny poštovného. Pridajte sa aj vy k tisíckam našich spokojných zákazníkov po celej republike.

Elektromotor s prevodovkou pre mlynček na mäso – poradenstvo

Radi vám s výberom vhodného kompletu pre vaše potreby poradíme. Stačí nás kontaktovať telefonicky alebo emailom na kontaktné údaje, ktoré sú uvedené v sekcii Kontakty. Okrem výberu vám zodpovieme aj ostatné otázky ohľadom technických špecifík či prevedení našich kompletov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa poskytovať čo najlepší predajný servis. Tešíme sa na vaše správy a telefonáty.