Softštartéry

Zobrazených 1–16 z 20 výsledkov

Softštartéry KINETICS

Softštartéry Kinetics predstavujú pokročilé zariadenia, ktoré slúžia na štartovanie elektromotorov. Ich fungovanie spočíva na výkonovej mikroprocesorovej elektronike a moderných teórií riadenia. Ich hlavnou úlohou je efektívne obmedzovať štartovací prúd a ich preťažiteľnosť môže byť až 150% po dobu 10 sekúnd.
 

Softštartéry KINETICS a ich vlastnosti

Tieto softštartéry majú veľké množstvo funkcií a výhod. Okrem toho, že efektívne redukujú štartovací prúd a počiatočné napätie motora, znižujú aj spotrebu elektrickej energie a motorom predlžujú životnosť. Štartovanie je vďaka nim veľmi hladké a stabilné, to isté platí aj o zastavovaní. Umožňujú výber vhodného štartovacieho režimu, aby sa dosiahol čo najlepší možný štartovací efekt. Mikroprocesory použité v softštartéroch Kinetics sú výkonnejšie a používajú taktiež výkonnejší softvér vďaka čomu majú zjednodušený riadiaci obvod, a preto môžu dosahovať vyššie rýchlosti. Disponujú viacnásobnou ochranou zahŕňajúc ochranu pred nadprúdom, ochranu pred prehriatím, preťažením, fázovou poruchou atď. Zariadenia sa veľmi jednoducho ovládajú a užívateľ si môže na základe rôzneho zaťaženia upravovať a nastavovať parametre (štartovanie, zastavenie, ochrana, spustenie).
 
Váš dopyt zasielajte na e-mailovú adresu obchod@vyboelectric.eu. Nezabudnite však uviesť typ, zaťaženie a ďalšie dôležité parametre, aby sa predišlo nejasnostiam a aby ste si objednali ten správny produkt, ktorý bude pre vás vhodný.