Vysokoúčinné vysokonapäťové motory s výkonom 3000 kW.
Modulárne vysokonapäťové elektromotory H27R630-6 s rotorom z medenej tyče s vysokým krútiacim momentom
| Typ elektromotora | Asynchrónny elektromotor H27R630-6 |
| Krajina | Česká republika |
| Aplikácia | Ventilátor |
| Menovitý výkon | 3 000 kW |
| Menovité napätie | 6000 V |
| Počet pólov | 6 pólov |
| Menovitá rýchlosť | 991 ot./min. |
| Menovitá frekvencia | 50 Hz |
| Typ konštrukcie | IM B3 |
| Veľkosť rámu / výška hriadeľa | 630 mm |
| Trieda ochrany | IP55 |
| Typ chladenia | IC611 |
| Štandardný motor | IEC / EN 60034-1 |
| Hmotnosť | 12 000 kg |
| Trieda izolácie | F |
| Špeciálne prevedenie | Samochladené objímkové ložiská, rotor z medenej tyče s vysokým rozbehovým momentom |
| Množstvo | 3 ks |
Online kontakt
00421 944 105 361
predaj@vyboelectric.eu