2400kW špeciálny vysokoúčinný 97,71% vysokonapäťový 2-pólový elektromotor s klzným ložiskom pre európskych energetických zákazníkov.
Svetovo unikátny špeciálny 6000V motor v super kompaktnom ráme 560mm, IC411
Špeciálny tlakový vysokovýkonný VN motor H17R-630-02
Špeciálny tlakový vysokovýkonný HV elektromotor H17R-630-02
| Typ elektromotora | Asynchrónny elektromotor H17R-630-02 |
| Krajina | Poľsko |
| Aplikácia | Vysokotlakové čerpadlo KSB |
| Menovitý výkon | 2400 kW |
| Menovité napätie | 6000V |
| Počet pólov | 2 póly |
| Menovitá rýchlosť | 2991 ot./min. |
| Menovitá frekvencia | 50 Hz |
| Typ konštrukcie | Liatina |
| Veľkosť rámu / výška hriadeľa | 560/630 |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Typ chladenia | IC411 |
| Štandard | IEC / EN 60034-1 |
| Hmotnosť | 10 000 kg |
| Izolačná trieda | F |
| Špeciálne prevedenie | klzné ložiská-RENK |
Online kontakt
00421 944 105 361
predaj@vyboelectric.eu