VN elektromotory s kotvou nakrátko triedy H17R skladom.
| výkon elektromotora | 100 – 7500 kW |
| veľkosti rámu | IEC, 280 – 900 |
| počet pólov | 2-16 pólové |
| napätie | 3000V, 4000V, 6000V, 11 000V |
| frekvencia | 50 ,60 Hz alebo VFD |
| krytie typ chladenia |
IP55, IP56 IC411, IC416, IC511, IC611 |
| materiály konštrukcie | sivá liatina alebo oceľové kompozity |
| typ elektromotora | H17R alebo H27R |
| prevedenia | IM B3, B5, V1, B35 |
| hmotnosť | 0,5 – 12 t |
Pre konkrétny dopyt: vyboelectric@vyboelectric.eu
V prípade havarijného stavu volajte ihneď : +421 907 937 187