| Typová řada: | 1LA7 |
| Velikost (osová výška): | 63 |
| Výkon: | 0,25 kW |
| Otáčky: | 2 830 min-1 |
| Počet pólů: | Dvoupólový |
| Napěti: | 230 / 400V 50Hz |
| Krytí: | IP 55 |
| Kostra: | Hliníková |
| Pro teplotu okolí: | od -20°C do + 40°C |
| Třída izolace: | F |
| Pro nadmořskou výšku: | do 1000 m |
| Pro trvalé zatížení: | S1
|
Elektromotory
-
3000 ot. elektromotory
-
1500 ot. elektromotory
-
1000 ot. elektromotory
-
750 ot. elektromotory
-
1-fázové motory-230V
-
Progresívne elektromotory
-
Elektromotory 3AL,3LC(IE3)
-
Elektromotory 4AL,4LC(IE4)
-
Elektromotory s brzdou
-
Vibračné motory
-
Pílové motory
-
Elektromotory-nevýbušné
-
NN motory H17RL
-
VN motory H17R
-
Elektromotory SIEMENS
-
Elektromotory MEZ
-
Elektromotory ABB
-
Krúžkové elektromotory
-
Motory veľkých výkonov
-
Špeciálne elektromotory
Elektroprevodovky
Frekvenčné meniče
Softštartéry
-
-
– Okamžité expedície
– Tisíce produktov skladom
– Najväčší sklad v SR
– Najlepšie ceny
– Najnižšie ceny prepravy
– Vyberte si elektromotor tu