Elektromotory 1ALZ - 2 pólové - 3000 ot./min.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Elektromotory so zvýšeným výkonom 1ALZ – 2 pólové – 3000 ot.

Elektromotory so zvýšeným výkonom 1ALZ – 2 pólové patria medzi to najlepšie, čo v tejto kategórii trojfázových elektromotorov ponúkame. Motory majú 2 póly a dosahujú 3000 otáčok za minútu. Séria 1ALZ predstavuje rovnako ako séria 1AL elektromotory v hliníkových rámoch. Rozdiel spočíva iba vo výkonoch. Keď si porovnáte rovnako veľký elektromotor série 1ALZ a 1AL, 1ALZ typ bude mať vyšší výkon aj keď navonok vyzerá úplne rovnako.

Výroba 1ALZ elektromotorov so zvýšeným výkonom

Keďže majú elektromotory 1ALZ oproti klasickým elektromotorom 1AL zvýšený výkon, ich výrobný proces je o čosi zložitejší. Na vývoj takýchto elektromotorov sa používajú náročnejšie technológie, aby bol zabezpečený ich progresívny výkon. V praxi to funguje tak, že v elektromotore sa musí použiť väčšie množstvo statorových plechov a dlhšia rotorová klietka. Tým sa dosiahne, že aj keď motor vyzerá úplne identicky ako jeho dvojča série 1AL, jeho jadro bude vnútri viac „napressované“ disponibilným výkonom.

1ALZ elektromotory máme na sklade

Elektromotory 1ALZ držíme vo veľkých množstvách stále skladom. V prípade potreby overenia dostupnosti nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na náš e-mail alebo telefónne číslo, ktoré nájdete na vrchu tejto webstránky. Naša ponuka elektromotorov je naozaj široká, takže ak potrebujete poradiť s výberom alebo máte nejaké otázky, sme tu pre vás. Naši špecialisti na predaj vám veľmi radi pomôžu a poradia vybrať ten správny elektromotor.

Cenník progresívnych elektromotorov 1ALZ

V momentálnej situácií cenník elektromotorov 1ALZ nie je zverejnený online. Pre vyžiadanie ceny niektorého z elektromotorov nás však môžete kedykoľvek kontaktovať na náš e-mail alebo nám rovno zavolajte. Naši pracovníci vám radi poskytnú všetky potrebné informácie.

Elektromotory 1ALZ od VYBO Electric

Progresívne motory typu 1ALZ od VYBO Electric sú zárukou kvality a spoľahlivosti. Ak sa rozhodujete či si kúpiť elektromotor práve od nás, nižšie uvádzame niekoľko ďalších dôvodov prečo je kúpiť od nás elektromotor výhodná voľba:
– najvýhodnejší pomer cena/kvalita/výkon
– super rýchle doručenie tovaru
– používame najkvalitnejšie materiály
– dlhá životnosť elektromotorov
– zlacnená doprava (časť z nej platíme my)
– bezplatná profesionálna komunikácia a poradenstvo