| Typová řada: | 1LA7 |
| Velikost (osová výška): | 63 |
| Výkon: | 0,18 kW |
| Otáčky: | 2 820 min-1 |
| Počet pólů: | Dvoupólový |
| Napěti: | 230 / 400V 50Hz |
| Krytí: | IP 55 |
| Kostra: | Hliníková |
| Pro teplotu okolí: | od -20°C do + 40°C |
| Třída izolace: | F |
| Pro nadmořskou výšku: | do 1000 m |
| Pro trvalé zatížení: | S1 |
Prevedenia: B3-pätkové
B5-prírubové ,B14-prírubové ,B14 s veľkou prírubou (za príplatok 15% z ceny elektromotora) .
Pri objednávke prírubového elektromotora , uveďte prosím do poznámky vo formulári .
Ochrana motoru
| č | ||
| Kč |
Mechanické úpravy
| + 450,64 Kč | ||
| + 231,65 Kč | ||
| + 798,73 Kč | ||
| + 1 955,25 Kč | ||
| + 211,54 Kč | ||
| + 189,94 Kč | ||
| + 127,37 Kč | ||
| + 1 178,61 Kč |
Modulární nástavby
| + 3 029,83 Kč | ||
| + 2 541,71 Kč | ||
| + 1 279,17 Kč |
Provedení pro Zóny 21, 22 dle ATEX
| + 737,40 Kč | ||
| + 1 223,30 Kč | ||
| + 315,07 Kč | ||
| + 787,57 Kč |
Další napětí
| + 0,00 Kč | ||
| + 0,00 Kč | ||
| + 152,94 Kč |