-Nízko napäťové elektromotory

 • N Compact elektromotory

  N Compact elektromotory (1)

  Nízkonapäťové kompaktné elektromotory VYBO Electric
 • Elektromotory AFC; AFP

  Elektromotory AFC; AFP (21)

 • Krúžkové elektromotory 55kW až 900kW

  Krúžkové elektromotory 55kW až 900kW (1)

  Krúžkové elektromotory 55kW až 900kW

  Ide o trojfázové asynchrónne krúžkové elektromotory, ktoré sú v praxi využívané predovšetkým na pohon žeriavov, prípadne iných dopravných vozidiel s prerušovaným chodom. Elektromotory sa nesmú používať v prostredí inom, ako je uvedené na výkonnostnom štítku a v kúpnej zmluve. Jednotky sa vyrábajú v osovej výške v rozsahu od 112 až 400 mm. Pre motory vo výške od 112 do 250 mm platí, že ich koštrukčné časti sú liatinové a ventilátor je hliníkový. Konštrukčné časti motorov s výškou od 280 do 400 mm sú oceľovo zvárané, a to vrátane ventilátora.  

  Krúžkové elektromotory a VYBO Electric

  Spoločnosť VYBO Electric poskytuje super-rýchle dodávky a prvotriedny servis.

  Keďže máme produkty skladom, sme schopní vaše objednávky okamžite expedovať. S vašim dopytom nás kontaktuje prosím na : vyboelectric@vyboelectric.eu   Poskytujeme tiež okamžité riešenie havarijných sitácií, a to 24/7 a 365 dní v roku (platí to pre všetky motory s výkonom nad 15 kW). V prípade havarijného stavu nás neváhajte kontaktovať na telefónne linky : +421 907 937 187 alebo +421 948 834 888.

Nízkonapäťové elektromotory za výhodné ceny

V našej ponuke nájdete nízkonapäťové elektromotory so širokým rozsahom výkonov. Ide konkrétne o tieto elektromotory:
N Compact elektromotory VYBO Electric
Elektromotory AFC; AFP
Krúžkové elektromotory 55kW až 900kW skladom

Elektromotory – bezplatné poradenstvo

Našim zákazníkom ponúkame okrem širokej ponuky, najlepších cien a rýchleho dodania aj bezplatné poradenstvo. Elektromotorom sa venujeme roky a máme množstvo spokojných zákazníkov. Pridajte sa k nim. Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo bližšie technické špecifikácie elektromotorov na telefónnom čísle uvedenom v hlavičke nášho eshopu alebo na emaile obchod@vyboelectric.eu. Náš tím sa s vami spojí v čo najkratšom čase. Tešíme sa na spoluprácu.