Vibračné motory, vibromotory - vibračné elektromotory predaj

Vibračné motory OMB

 • 1400 ot.min-1

  1400 ot.min-1 (22)

  Typy vibračných motorov

  Podľa vnútornej štruktúry motora vibračný motor zvyčajne rozdeľujeme do štyroch kategórií:   Motory s vibráciami na mince (nazývané aj vibračné motory s plochou vibráciou) Motory vibrácií mincí sú najobľúbenejším vibračným motorom v týchto rokoch vďaka svojej malej veľkosti a uzavretému vibračnému mechanizmu. Tento motor je široko používaný v mobilných telefónoch a nositeľných zariadeniach, ktorých veľkosť je spravidla v priemere Ø7mm - Ø12mm.   Motor pre spätné vibrácie SMD Vibračný motor SMD s povrchovou montážou má tieto hlavné výhody:
  • Veľkosť motora šetrí miesto;
  • Najmenšia veľkosť, ktorú môžeme dosiahnuť, je 3,7 * 2,7 mm;
  • Motor je možné priamo spájať s doskou plošného spoja, ktorá je vhodná pre automatizovanú výrobu
    Lineárne rezonančné ovládače S nárastom požiadaviek spotrebiteľov na taktilnú spätnú väzbu sa lineárne rezonančné pohony stali stále populárnejšími. Lineárny rezonančný pohon obsahuje pohyblivú hmotu pripojenú k vlnovej pružine, ktorá vytvára silu pri pohone.   Cylinder Coreless Motor Vibračný motor bez valca patrí do jednosmerného, ​​permanentného magnetu, mikromotorov. V konštrukcii prechádza konštrukciou rotora tradičného motora a používa rotor bez kormidla. Táto nová štruktúra rotora úplne eliminuje straty spôsobené vírivými prúdmi.
 • 2900 ot.min-1

  2900 ot.min-1 (20)

  Vibračné aplikácie s vibračnými motormi

  Upozornenie na vibrácie a hmatová spätná väzba sú odlišné, ale často zameniteľné. V podstate je upozornenie na vibrácie o zachytení pozornosti operátora alebo používateľa, zatiaľ čo haptika sa týka prenosu informácií.   Vibračné výstrahy sú integrované do mnohých rôznych produktov, pretože sú jednoduchým spôsobom, ako spoľahlivo - a v niektorých prípadoch diskrétne - komunikovať s operátorom. Asi najpozoruhodnejším príkladom je zavedenie vibračných upozornení v mobilných telefónoch. Telefóny vibrujú pri prijímaní telefónneho hovoru alebo textovej správy, čo je funkcia, ktorá sa ukázala byť tak populárna, že aj najlacnejšie mobilné telefóny sú dnes štandardne vybavené funkciou upozornenia na vibrácie.   Kvôli úspechu v mobilných telefónoch a pokrokom v technológii motorov môže byť upozornenie na vibrácie implementované v mnohých rôznych produktoch rôznych veľkostí.  

Vibračné elektromotory – vibromotory série BM

Séria týchto elektro motorov pokrýva množstvo potrebných prác na vibračných zariadeniach vo všetkých priemyselných odvetviach. Vibračné elektro motory BM sú vyrábané v súlade s týmito smernicami EHS: 2006/42/CE Bezpečnosť strojov, 2004/108/CE Elektromagnetická kompatibilita a 2006/95/CE Nízke napätie. Sú dostupné aj v prevedeniach v súlade s ATEX 94/9/CE. Elektro motory disponujú trojfázovým vstupným napätím v štandardných vyhotoveniach 50Hz 220-230 / 380-400V a 60Hz 220-240 / 440-480V. Frekvenčné meniče sú vhodným doplnkom pre vibračné elektromotory. Tieto elektromotory majú nízko stratové magnetické laminačné jadro, ktoré dovoľuje zvyšovať účinnosť a zároveň znižovať zahrievanie. Využívajú ložiská s veľkou nosnosťou v špeciálnych prevedeniach, ktoré s prehľadom odolajú vysokým odstredivým silám a vibráciám.